×

הגורם האנושי ב-myoutdoors

מיכל קורן - myoutdoors

הבעלים והשפית, בוגרת אדריכלות נוף בטכניון ולימודי בישול בתחומי התמחות שונים, משלבת את התכנון הסביבתי עם התשוקה האמיתית שלה, אירוח ובישול התואם את הסביבה, התוצרת המקומית ומזג האוויר הים תיכוני. מיכל הקימה וניהלה שנים רבות את הפינה הקסומה בכפר הס שהתחילה כ"כד קפה" והפכה ל"חגיגה בכפר". שם התמחתה בבישול חוץ בקונספט דומה, ובאירוח מפגשים ייחודיים בסגנון אלטרנטיבי.

myoutdoors היא הגשמה של חלום, להפוך את אירוח החוץ המתאים כל כך לארץ ולסגנון החיים הלא פורמאלי לנגיש ופשוט בחיי היום יום, ולתת תשובה כוללת במטבחי החוץ הגאוניים בפשטותם ובחגיגות השמחות שהם מייצרים.

רוני פריד - סטודיו קראפט

הקים את סטודיו קראפט המתמחה בייצור ועיצוב מגוון מוצרים מבטון בשנת 2000. לראשונה נחשף רוני לקסם הבטון כשעבד באתר בניה. הפוטנציאל והאפשרויות הבלתי מוגבלות הגלומות בחומר, הקסימו אותו וגרמו לו לפתוח סטודיו עצמאי לעיצוב המייצר מוצרים שונים, כשלכולם מכנה משותף, החומר-בטון. במהלך השנים, הטכניקות השתכללו והגיעו לתוצאות הייחודיות שבהן ידוע הסטודיו כיום: הקפדה, יצירתיות, מעוף והתמחות במגוון פרויקטים יוצאי דופן הנותנים פתרונות בתחום הבטון. שיתוף הפעולה עם myoutdoors מהווה כיום פעילות נרחבת של הסטודיו.

פיט ואן דן קומר - wwoo

פיט ואן דן קומר החל את מטבחי החוץ שלהם בהולנד בחצר האחורית תוך רצון לייצר מוצר כל כך פשוט ומדליק שכל אחד ירצה כזה בחצר שלו. פיט הגיע מתחום עיצוב ויצור רהיטים בעבודת יד ,בהתחלה לחברים ומשפחה ב-1998 התבקש לעצב רהיטים למסעדה ידועה ומאז הלך הביקוש וגדל מעיצוב ריהוט ייחודי לעיצוב כולל לבתים ובתי עסק בחומרים טבעיים טהורים.

הרעיון מאחורי העיצובים שלו - עיצוב ידידותי למשתמש שמשרת את סגנון החיים ולא להפך.

הכוח המניע מאחורי wwoo הוא מרטין ורי שדאג להוציא את הרעיון אל הפועל.

את הפטנט למטבחי החוץ המבוססים על הרעיון של מטבח צמוד גדר יצוק בטון מודולארי, המתחבר לעמודי בטון שמח לשתף עם myoutdoors ולהגדיל את התפוצה של הרעיון שלו.

בביקור בארץ כשבא להתרשם מהמטבח הראשון, ראה ש myoutdoors בהחלט משקפת את רוח הרעיון - פשוט, יפה ומאד מדליק.

חייגו עכשיו
נווטו אלינו