×

עלינו

מזמינים אתכם להיכנס החוצה

about4

מי אנחנו?

מטבח החוץ של MY OUTDOORS  הוא המעטפת המושלמת לאירוח חוץ,  נינוח, טבעי, שמח, חוצה גילאים ומקרב לבבות ששואב את מראהו ותפקודו מהמושג- "הכל פתוח".

ב MY OUTDOORS  בחרנו להכניס את השמחה החוצה, כשיגרה. לרענן ולחדש מסורות ותרבות חיי חוץ מקומיים שהיו כאן מאז ומתמיד, תוך התאמה לאקלים הים תיכוני. בחרנו להפוך את חווית אירוח החוץ בארץ לאסתטית, נגישה, נינוחה ונטולת מאמץ, גם לקנה מידה ביתי.

מטבחי החוץ של המותג ההולנדי WWOO נבחרו להיות העוגן המושלם למימוש הרעיון. מטבח החוץ של WWOO מבוסס על רעיון מודולרי התוחם את מרחב החוץ בהתאמה מושלמת למיקום ולצרכים. המטבח עשוי אלמנטים מבטון בלבד, היצוקים בתבניות ייחודיות, שעליהן נרשם הפטנט. האלמנטים מושחלים כאבני לגו לעמודי הבטון. הבחירה באורך המטבח, גובהו וסוג הפונקציות שיכלול, הם בחירה אישית שלך, כשיחידת הבסיס של אורך 1.5 מטר הוא הקוד המיוחד למוצר.

יתרונות ייחודיים:

  • אסתטיקה אלגנטית, נקייה ופשוטה, שנטמעת בירוק החי והופכת לבסיס לביטוי אישי שלך- בד הקנבס ולא הציור.
  • הבטון – קונסטרוקטיבי, המרכיב המונוליטי, בגאומטרי פשוטה, רמת גימור גבוהה ובעל עמידות, קל לתחזוקה ומתיישן בחינניות.
  • מודולריות- המתייחסת בהתאמה לכל חלל מחצר ועד גג עירוני או אפילו מרפסת.

מה אנחנו?

אנחנו אוהבים אוכל, אוהבים טבע ואוהבים אנשים. האירוח הופך לחוויית "יחד" כשהמארחים והאורחים לוקחים חלק בהכנות ונהנים מתהליך היצירה. כשכולם שותפים לתהליך, זה קורה באופן טבעי, לאו דווקא בגלל תפריט עתיר מנות או עריכה מפוארת אלא בגלל המפגש.

הקסם נוצר באופן מידי-"הכל פתוח", זו המהות.

החל מהבחירה וההתאמה המודולרית מרובת האפשרויות, כל מה שתרצו ליצור, גבוה, נמוך, ארוך או קצר. מתחם המטבח גלוי, אסתטי ומזמין לגעת ולקחת חלק.

מקור ההשראה שלנו נובע מהרצון לטפח ולהקנות ידע, ציוד, אבזור וליווי בהטמעת המטבח בשגרת היומיום שלכם. מעבר לבחירת גודל המטבח ומיקומו, אנחנו מלווים אתכם בבחירת המתקנים לבישול בחוץ, המותאמים לכם ולמטבח. אנחנו מציעים לכם מחומרי בעירה, טכניקות הדלקה ועד כלים לבישול והגשה שמותאמים לאכסון ועבודה בחוץ. תכנון תהליכי עבודה המנצלים את מקור החום במתקנים להשגת אירוח שלם שכולו - חוץ.

שמחים לחלוק אתכם ולאפשר לכם לפתח ולממש את האפשרויות הגלומות בעולם חיי החוץ.

משפחת MY OUTDOORS

אנחנו מגיעים מתחומים שונים-אדריכלות, עיצוב, בישול, אירוח, ייצור וחקלאות. חברנו יחד לדרך, כולנו שותפים לרעיון, שסגנון חיים טבעי, המכיר ונשען על סביבתו המידית, במרחב החוץ הפרטי והציבורי, זו הדרך שלנו לחיים שפויים ושמחים.

מיכל קורן- היזמית והבעלים- בוגרת אדריכלות נוף בטכניון. הקימה ונהלה בתחילת שנות ה-90 את "כד קפה", בכפר הס, שהיה פרויקט חלוצי. התמקד בשינוי ייעוד מבנה חקלאי קיים, למקום אירוח ומפגש לסביבה הכפרית, שעברה אבולוציה הן דמוגרפית והן תעסוקתית משלהי שנות ה-80. המקום הפך בהמשך ל"חגיגה בכפר", שהתמחה בבישול ואירוח חוץ-השואב את השראתו מהסביבה המידית והשייכות הגיאוגרפית לאגן הים התיכון.

מאז ומתמיד עולם הבישול והאירוח היה עבורי מוקד של חשק, אהבה והנאה. עם הקמת חברת my outdoors, נתתי למושג "הכל פתוח" להנחות אותי בתהליך פיתוח עולם החומר והתוכן הבונה את חווית הבישול ואירוח החוץ. החל ממטבחי החוץ הפתוחים שלנו, העשויים מודולים של בטון ויוצרים מרחב מוגדר אך פתוח המאזן בין פנים וחוץ, תוך יצירת חוויה פשוטה, נגישה ונינוחה. דרך האוסף ב"רשימת מכולת" המאחדת תחת קורת גג אחת אוסף של אביזרים, כלים וציוד נושאיי חותמת איכות, אסתטיקה, תחזוקה פשוטה, המזמינים לעשייה. חומרי גלם לבישול, אפייה ותיבול מעוררי חשק, למזווה הביתי. אותם אספתי ואיתם בישלתי ואירחתי במשך יותר מ 20 שנה ב"כד-קפה" וב"חגיגה בכפר".

מירב צור ברנד- ייצור תכניות, מעצבת גרפית ומלווה סדנאות. הקימה את מערך ההזמנות "רשימת מכולת-מיכל קורן" לחומרי גלם ואבזור עם אפיוניי חוץ.

בוגרת אדריכלות נוף בטכניון, מנהלת מטבח אירועי החוץ ב"כד קפה" ו"חגיגה בכפר". היום, יד ימינה של מיכל קורן.

אביחי קורן- מקים בית היציקה ומנהל מערך הייצור. מיישם שיטת WWOO ב MY OUTDOORS. ממקימי "כד קפה" ו"חגיגה בכפר"

יזהר קורן-מנהל הייצור בבית היציקה. איש בקרת האיכות. ממקימי "כד קפה" ו"חגיגה בכפר".

Piet-Jan- מעצב הולנדי שהחל את דרכו כמעצב ריהוט עץ בעבודת יד והתפתח לעיצוב כולל לבתים ובתי עסק מחמרים טבעיים.

היזם והיוצר של WWOO OUTDOOR KITCHENS . תפיסת העולם שלו דוגלת בעיצוב ידידותי למשתמש, המשרת את סגנון החיים ולא מכתיב אותו.

MY OUTDOORS נבחרה להיות המפיצה הראשונה של WWOO מחוץ לאירופה, והבילעדית בישראל. המותג WWOO הפך לבינלאומי משנת 2016 עם נציגויות בקליפורניה, טקסס, אנגליה וגרמניה.

about3

סטודיו ״קראפט״

סטודיו קראפט הוקם לפני חמש עשרה שנים על ידי רוני פריד, אמן ומעצב מוצרים שהתמקד במחקר, פיתוח, עיצוב וייצור מוצרי בטון. הסטודיו פורץ הדרך מתמחה בפיתוח ויישום הטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום. מטבחי myoutdoors מיוצרים על ידי סטודיו קראפט, תוך שימוש בטכנולוגיית יציקת בטון ייחודית, על פי פטנט של חברת wwoo העולמית.

,

about2

מיכל קורן

מאז ומתמיד, עולם הבישול והאירוח היה עבורי מוקד של אהבה והנאה. המשיכה לתרבות האוכל והאירוח הים תיכונית, הייתה בלב העשייה של שני מפעלי חיי המקצועיים 'כד קפה' ו'חגיגה בכפר', אותם הקמתי ובהם בישלתי ואירחתי במשך יותר מעשרים שנה.

about1

wwoo

מדע לחבר תיאטרון ואלקטרוניקה גם. ננקטת ואמנות סטטיסטיקה של ארץ. את קרן תרומה משחקים אתנולוגיה, משופרות מיתולוגיה מה אחד.

המלצה

תוכל לראות עזה, מתן המלחמה המקובל אל, על קצרמרים קלאסיים הגולשות קרן. כדי רוסית קולנוע בה, הגרפים אנגלית סוציולוגיה ויש בה, זכר על לראות לויקיפדיה

מדויקים אנתרופולוגיה קרן. בה קסאם למחיקה אנא, אם מלא ובמתן לימודים. מונחים הסביבה לוח מה, בה אחר בגרסה בדפים. מוסיקה תבניות ארץ בה.

רן יוגב // 17.3

חייגו עכשיו
נווטו אלינו