×

סדנאות

בחרנו במטבחי WWOO אחרי שנים של בישול ואירוח מקצועי בתנאי חוץ. עולם התוכן, הכולל שיטות עבודה המותאמות לחוץ, ניהול חום במתקניי בישול לקבלת אירוח משובח ונטול מאמץ. בחירת כלים לעבודה והגשה בחוץ. כל אלה מוגשים לכם במסגרת עולם התוכן שלנו.

סדנת תפעול:

עם סיום בניית המטבח, נגיע אליכם בתיאום, עם או ללא חומריי גלם, להכניס אתכם לשגרת עבודה וניהול חום בחוץ.

סדנת אירוח:

הסדנאות שלנו הן חגיגה אמיתית לחובבי הבישול והאירוח. אנו מציעים טעימה מחוויית בישול חוץ, בכל עונות השנה תוך התנסות מעשית בשימוש ותפעול מטבח WWOO.

את הסדנאות מעבירה היזמית, הבעלים והשפית מיכל קורן, החיה בישול ואירוח שנים רבות. מיכל הקימה ונצחה על הפינה הקסומה בכפר הס שהתחילה כ"כד קפה" והפכה ל"חגיגה בכפר" שם התמחתה בבישול חוץ תוך שימור וטיפוח מסורות בישול חוץ ים תיכוניות.

MY OUTDOORS.

במהלך הסדנה יחוו המשתתפים את מטבח החוץ המאובזר וכינו מנות ייחודיות, מחומרי גלם עונתיים, המנצלים את מתקני בישול החוץ, גרילים, קמאדו גריל, טבון ומדורת גן, ויצרו אירוח שכולו תחת כיפת השמים.

התפריט מתגוון לפי עונות השנה, חגים ואירועים מיוחדים לבקשת המשתתפים.

ניתן להזמין סדנאות לקבוצות, לחברות או ליחידים בהתאמה אישית ללימוד, רכישת כלים לעבודה ויצירת חוויה בלתי נשכחת. מקסימום המשתתפים בסדנה : 15.

אירוח פרטי:

חגיגת החוץ נמשכת, גם אם חשקה נפשכם באירוח פרטי שלכם על מטבח החוץ  של WWOO  בחצר MY OUTDOORS. האירוח נבנה סביב מטבח החוץ של WWOO.

הבישול נעשה במקום לעיני האורחים, ומייצר את האווירה הנינוחה והלא פורמלית המלווה באוכל משובח ממטבחה של השפית מיכל קורן.

האירוח מתאים לעד 30 אורחים.

חייגו עכשיו
נווטו אלינו